Magiczny Las - gra

Charm Farm

Opis gry

Magiczny Las

Forum gry Charm Farm

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

Zaczarowany las, gra dla dzieci

W grze Charm Farm budujemy niezwykłą wioskę w środku magicznego lasu. Gracz staje się czarodziejem i za pomocą magii tworzy nowe chatki, tajemnicze budowle i hoduje niespotykane rośliny. Do pomocy ma sympatycznych pomocników: Szmu, chętnie wykonają wszystkie jego polecenia, a jedyna zapłatą będzie porcja many, która daje im energię. Czarodziej stale musi doskonalić swoje magiczne właściwości. W tym celu rozbudowuje wieżę czarów i rozwija swoja magię do najwyższego poziomu. Magia bardzo przydaje się przy wszystkich pracach, chatka na którą rzuci się czar daje większe zyski i czas ich tworzenia jest dużo krótszy.

Gdy czarodziej udoskonali swoją magię, może z jej pomocą wybudować wspaniała wioskę. Będą tu wszystkie chatki potrzebne jej magicznym mieszkańcom. W osadzie można produkować wszystkie potrzebne przedmioty i rośliny, a nadwyżki sprzedawać w sklepie.

Gra Charm Farm to bezpłatna zabawa dla tysięcy osób grających jednocześnie w sieci. Każdy może zapraszać sąsiadów i sobie wzajemnie pomagać. Znajomi mogą wysyłać nam prezenty i wykonywać za nas drobne prace. Odwiedzając ich wioski można porównać, która jest najładniejsza i konkurować o najwspanialszą wioskę w grze.

Gra jest dla dzieci, ale wszyscy mogą w nią grać, zasady gry są bardzo proste, a w początkowym etapie gracz uzyskuje podpowiedzi przy każdym etapie rozbudowy. Gra nigdy się nie znudzi, jej autorzy przygotowują ciągle nowe zadania. Warto je wykonywać, bo można otrzymać wartościowe nagrody.

Serwisy społecznościowe