Fairyland, Merge & Magic - gra dla dziewczyn

Fairyland, Merge & Magic

Zagraj w grę

Fairyland: Merge & Magic

Forum gry Fairyland, Merge & Magic

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

Chcesz zostać czarodziejką i odkrywać zaczarowany świat zagraj w Fairyland: Merge & Magic. To niezwykła gra rodzaj puzzle w którym odnajdujesz podobne przedmioty, łączysz je, tworząc zupełnie nowe. W twojej przygodzie w zaczarowanym świecie pomoże ci dobra wróżka. Nauczy cię magii i tworzenia zaczarowanych przedmiotów. Gdy nauczysz się posługiwać zaczarowaną różdżką łatwiej odkryjesz nowe tereny i ich tajemnice.
Odszukaj królewicza, którego zła wróżka zamieniła w żabę. Jak zdejmiesz z niego zaklęcie to z żaby zmieni się w młodzieńca, który razem z Tobę będzie odkrywał nowe ziemie w twoim królestwie.

W grę można grać za darmo. Energia do czarów sama się odnawia, wystarczy poczekać. Gdy tylko opanujesz zasady gry, szybko rozbudujesz swoje królestwo, a gra będzie twoją ulubioną.Welcome to the merge island full of the most amazing pieces that you will ever merge! It looks nothing like your ordinary fairytales but is a unique collection of merge fables spiced up with true merge magic.fairyland merge and magic