Family Relics - gra farmerska

Farm Days

Zagraj w grę

Family Relics

Forum gry Farm Days

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

facebook

Facebook

Przyłącz się do nas

Family Relics to gra farmerska zupełnie inna niż farmy znane z innych gier.

Gracz rozpoczyna swoja przygodę na zarośniętym polu, na którym wszystko trzeba zbudować od początku. Na ranczo jest tylko domek farmerski, stodoła i niewielkie poletko. Już pierwsze plony dają możliwość utrzymania krowy i drobiu. Gospodarstwo zaczyna się rozbudowywać, można już kpić maszyny i nowe zwierzęta.

Zarządzanie farmą nie jest prostą sprawą, już na początku jest problem ze zbytem plonów, stodoła ich nie może pomieścić i trzeba szukać kupców na nasze towary. Nie wystarczy jak w innych grach farmerskich produkować jak najwięcej, tego co się akurat opłaca, trzeba znaleźć nabywców i wykonywać ich zamówienia.

W grze Farm Days kluczem do sukcesu jest handel. Trzeba mieć dużo znajomych i wzajemnie wymieniać się plonami, aby móc konkurować z innymi graczami.

Jednocześnie trzeba stale rozbudowywać ranczo, o nowe budynki i maszyny. Warto zainwestować w drzewka owocowe, rzadkie rośliny i zwierzęta domowe. Tak aby być samowystarczalnym i podołać każdemu zamówieniu.

Na swojej farmie nie jesteś sam, twoi przyjaciele zawsze będą pomagać Ci w najtrudniejszych zadaniach. Warto ich zatrudnić w domku farmerskim, do poszukiwania przydatnych przedmiotów. W czasie gdy Ty będziesz rządził farmą, twoi przyjaciele mogą łowić dla Ciebie ryby, i przy okazji wyławiać inne wartościowe przedmioty. Również do kopalni można zatrudnić tylko doświadczonych pracowników, a po pracy przyniosą Ci cenne zdobycze.

Gra Farm Days to typowa gra społecznościową, poznasz tu nowych ludzi, i wspólnie będziecie się dobrze bawić. Razem ze znajomymi możecie sobie pomagać w pracy i wysyłać potrzebne prezenty.

Gracze dodatkowo mogą łączyć się w związki sąsiedzkie, to taki rodzaj klanu, w którym wszyscy sobie wzajemnie pomagają i razem lepiej mogą konkurować z innymi związkami sąsiedzkimi. Związek sąsiedzki ma własny czat, na którym jego członkowie mogą ze sobą rozmawiać.

Członkowie jednego związku, mogą wzajemnie inwestować w usprawnienia, które będą pomagały wszystkim jego członkom. Gra na Farm Days to nie tylko praca w polu, ale codzienne przygody. Autorzy gry tak tworzą codzienne zadania, że gracz nigdy nie będzie się nudził. Za wykonane misje otrzymuje się cenne nagrody.

Gra wyróżnia się przyjemną grafiką 3D. Ranczo usytuowane jest w środku lasu nad rzeką. Gracz porusza się sterując myszką, płynie zwiększając i oddalając widok na szczegóły i cała perspektywę.

W opcjach przewidziane jest wyłączenie efektów specjalnych dla użytkowników grających na słabszym komputerze, dzięki czemu gra zawsze zachowuje się stabilnie, nie ma problemów z płynnością poruszania.

W Farm Days można grać za darmo, aby zapisywać postępy w grze trzeba się tylko zarejestrować i codziennie można się logować do swojego wirtualnego świata.

Już teraz przyłącz się do wspólnej gry.Family Relics