Need a Hero - opis gry

Need a Hero

Zagraj w grę

Need a Hero

Forum gry Need a Hero

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

Need a Hero to bardzo fajna gierka, w którą można zagrać na tablecie lub komputerze stacjonarnym. Gra łączy w sobie RPG i tradycyjną łamigłówkę przygodową. Zasady gry są bardzo proste, można je opanować już po rundach treningowych. Poziom gry dostosowuje się do doświadczenia gracza. Początkowo, zadanie polega na walce z potworkami, są one ułożone w łańcuchy o różnej długości. Należy je zbierać jak najmniejszą liczbą uderzeń, wybierając najdłuższe łańcuchy. Kolejne łamigłówki wymagają coraz więcej sprytu i pomysłowości. Potwory staja się coraz silniejsze, do ich pokonanie trzeba użyć magicznych gadżetów, i specjalnych zdolności. Umiejętności zdobywa się po każdej wygranej walce.

Scenariusz gry rozgrywa się w bajkowej krainie, w której żyją złe smoki i dzielni rycerze. W niedostępnych zamkach więzione są piękne księżniczki, a drogi do nich strzegą potwory, gnomy i inne niezwykłe stwory.

Wszyscy czekają na bohatera, które uratuje księżniczkę i wyzwoli krainę z potworów.

Gracz rozpoczynając swoja przygodę może stać się takim bohaterem, musi jako pierwszy dotrzeć do wysokiej wieży, gdzie zły smok więzi księżniczkę. Po drodze napotka wiele potworów, które musi pokonać. W podróży będzie mu towarzyszył giermek i pomoże zdobywać złoto i inne cenne przedmioty. Czym bliżej celu, tym zadania będą trudniejsze. Za pomoc udzieloną napotkanym wieśniakom, nasz bohater otrzyma broń niezbędną w walce z potworami.

Niezwykłe przedmioty ułatwiają rozwiązanie trudnych łamigłówek. Takie właściwości ma magiczna fala, która zmienia całe łańcuchy potworów, lub deszcz meteorytów czy bomba. Za zebrane potworki po każdej rozgrywce, otrzymujemy punkty, które zwiększają nasza siłą w walce z wrogiem. Po każdej walce udoskonalamy swoja zbroję i miecze i stajemy się bardziej odporni na ciosy.

Gdy będziemy bardzo silni, możemy stanąć do walki w turnieju z innymi graczami. Tylko najlepsi go wygrają i uwolnią księżniczka z łap złego smoka.


Zobacz video z gry:Need a hero