Recenzje gier

 • OGame

  OGame

  strategiczna gra kosmiczna

 • Wolni Farmerzy

  Wolni Farmerzy

  symulacja gospodarcza

 • Metin 2

  Metin 2

  gra MMOG z dalekiego wschodu

 • Travian

  Travian

  gra strategiczna

 • Grepolis

  Grepolis

  gra strategiczna z czasów antycznej Grecji

 • Runes of Magic

  Runes of Magic

  fantastyka MMORPG

 • Shakes & Fidget

  Shakes & Fidget

  fantastyka na bazie kultowego komiksu

 • Desert Operations

  Desert Operations

  gra strategiczna MMO

 • Margonem

  Margonem

  polska gra MMORPG

 • Gladiatus

  Gladiatus

  gra MMORPG w czasach starożytnego Rzymu

 • Barbarians

  Barbarians

  Przenieś się w dawne czasy barbarzyńców.

 • sMeet

  sMeet

  Gra w wirtualny swiat 3D

 • Castle

  Castle

  Gra na podstawie serialu kryminalnego.

 • Moonstars

  Moonstars

  Gra o kosmitach przybyłych na ziemię.

 • Need a Hero

  Need a Hero

  Walcz ze smokami, ratuj księżniczki i zostań bohaterem.

 • heartwild solitaire dreams

  heartwild-solitaire-dreams

  pasjans

 • Imperia Online

  Imperia Online

  Gra strategiczna

 • Wiejskie Życie

  Wiejskie Życie

  Gra farmerska

Gry sieciowe

Gry sieciowe

 Gry sieciowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród internautów. Jest to zupełnie nowy rodzaj rozrywki, który wciąga ludzi w każdym wieku. Czasy, że trzeba było kupić grę na dysku i zainstalować na komputerze odchodzą w niepamięć. Każdy kto ma dostęp do sieci woli grać z innymi użytkownikami niż samemu z komputerem.


 Obecne gry sieciowe nie wymagają żadnej instalacji, wystarczy wejść na serwer z grą, zalogować się aby przenieść się do wirtualnego świata. W zależności od zainteresowań, można znaleźć grę dopasowaną dla każdego. Gracze spotykający się na serwerze tworzą społeczność o podobnych zainteresowaniach. Oprócz samej gry, jest to miejsce spotkań towarzyskich. Użytkownicy, za pośrednictwem forum rozmawiają ze sobą o grze jaki i o swoich prywatnych sprawach. Czas spędzony w sieci coraz bardziej się wydłuża kosztem życia prywatnego. Życie w wirtualnym świecie staje się ważniejsze od tego w Realu, jest to rodzaj nałogu od którego ciężko się uwolnić.

 Pozornie można sądzić, że gry pochłaniają tylko dzieci i młodzież, tak wcale nie jest. Coraz więcej dorosłych ludzi przyznaje się, że systematycznie odwiedza serwer ze swoją ulubioną grą.

 Tematyka gier jest zróżnicowana w zależności od potrzeb graczy. Dużą popularnością cieszą się gry typu "Counter Strike"" jest to typowa strzelanka, gracz strzela we wszystko co stanie na jego drodze. Oczywiście jest też duży wybór gier bez przemocy. Najbardziej wartościowe są gry strategiczne polegające na budowie miast lub całych imperiów. Gracz może też się stać rolnikiem i uprawiać swoje wirtualne pole.

 Gra sieciowa to nie tylko rozrywka, jej gracze z czasem sami mogą zakładać własne serwery z grą. Dużym zainteresowaniem cieszą się gry które można współtworzyć. Początkowo są to proste modyfikacje, własne grafiki, a w przyszłości to hobby zmienia się w zaawansowane programowanie. Administratorzy serwerów gier spotykają się na specjalistycznych forach, gdzie wymieniają się wiedzą i wzajemnie uczą programowania. Jest to przykład jak zabawa z komputerem zachęca do poznania tajników programowania i zdobycia ciekawego zawodu programisty.

 Zdecydowanie największa ilość graczy poświęca swój czas grze, aby oderwać się od szarego życia w Realu. Spotkania z przyjaciółmi w sieci i wspólna zabawa, zastępuje dotychczasowe rozrywki, jak oglądanie telewizji i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Ranking gier

Zagłosuj na swoją ulubiona grę.


Gry zgłoszone do rankingu

Na naszym serwisie znajdziesz opisy i filmy do najpopularniejszych gier sieciowych:

Wspólnie z innymi użytkownikami ustalamy ranking najpopularniejszych gier internetowych. Tu można głosować na swoja ulubioną grę lub opublikować własną recenzję. Dzięki opinii innych nie trzeba marnować czasu na testowanie słabych gier tylko od razu przystąpić do zabawy w najciekawsze gry, w które gra cały świat.


Pomóż w rozwoju tego serwisu. Każdy może tu zgłaszać swoje recenzje i opisy, jeśli będą ciekawe i niepublikowane nigdzie indziej, to na pewno przeczytają je tysiące internautów odwiedzających te stronę.Mini gierki:

Na naszej stronie można zagrać online w proste mini gierki. To klasyka gier. Mimo swojej prostoty są nadal popularne, bo działają na każdym komputerze, bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania czegokolwiek.

(gry w wersji polskiej)

We invite you to play free online games, You can play them right in your browser, and you don't need to download or install anything on your computer.

(English version)

Serwisy społecznościowe