gry strategiczne

 

 

 

Gry sieciowe

 Gry sieciowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród internautów. Jest to zupełnie nowy rodzaj rozrywki, który wciąga ludzi w każdym wieku. Czasy, że trzeba było kupić grę na dysku i zainstalować na komputerze odchodzą w niepamięć. Każdy kto ma dostęp do sieci woli grać z innymi użytkownikami niż samemu z komputerem.


 Obecne gry sieciowe nie wymagają żadnej instalacji, wystarczy wejść na serwer z grą, zalogować się aby przenieść się do wirtualnego świata. W zależności od zainteresowań, można znaleźć grę dopasowaną dla każdego. Gracze spotykający się na serwerze tworzą społeczność o podobnych zainteresowaniach. Oprócz samej gry, jest to miejsce spotkań towarzyskich. Użytkownicy, za pośrednictwem forum rozmawiają ze sobą o grze jaki i o swoich prywatnych sprawach. Czas spędzony w sieci coraz bardziej się wydłuża kosztem życia prywatnego. Życie w wirtualnym świecie staje się ważniejsze od tego w Realu, jest to rodzaj nałogu od którego ciężko się uwolnić.

 Pozornie można sądzić, że gry pochłaniają tylko dzieci i młodzież, tak wcale nie jest. Coraz więcej dorosłych ludzi przyznaje się, że systematycznie odwiedza serwer ze swoją ulubioną grą.

 Tematyka gier jest zróżnicowana w zależności od potrzeb graczy. Dużą popularnością cieszą się gry typu "Counter Strike"" jest to typowa strzelanka, gracz strzela we wszystko co stanie na jego drodze. Oczywiście jest też duży wybór gier bez przemocy. Najbardziej wartościowe są gry strategiczne polegające na budowie miast lub całych imperiów. Gracz może też się stać rolnikiem i uprawiać swoje wirtualne pole.

 Gra sieciowa to nie tylko rozrywka, jej gracze z czasem sami mogą zakładać własne serwery z grą. Dużym zainteresowaniem cieszą się gry które można współtworzyć. Początkowo są to proste modyfikacje, własne grafiki, a w przyszłości to hobby zmienia się w zaawansowane programowanie. Administratorzy serwerów gier spotykają się na specjalistycznych forach, gdzie wymieniają się wiedzą i wzajemnie uczą programowania. Jest to przykład jak zabawa z komputerem zachęca do poznania tajników programowania i zdobycia ciekawego zawodu programisty.

 Zdecydowanie największa ilość graczy poświęca swój czas grze, aby oderwać się od szarego życia w Realu. Spotkania z przyjaciółmi w sieci i wspólna zabawa, zastępuje dotychczasowe rozrywki, jak oglądanie telewizji i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Gry zgłoszone do rankingu to:

 Na naszym serwisie znajdziesz opisy i filmy z kilku najpopularniejszych gier sieciowych:


Wspólnie z innymi użytkownikami ustalamy ranking najpopularniejszych gier internetowych. Tu można głosować na swoja ulubioną grę lub opublikować własną recenzję. Dzięki opinii innych nie trzeba marnować czasu na testowanie słabych gier tylko od razu przystąpić do zabawy w najciekawsze gry, w które gra cały świat.


 Gry sieciowe:

 Przedstawiamy tu opisy kilku najpopularniejszych gier sieciowych:


Serwis jest w fazie rozbudowy, każdy może tu zgłaszać swoje recenzje i opisy, jeśli będą ciekawe i niepublikowane nigdzie indziej to na pewno przeczytają je tysiące internautów odwiedzających te stronę.

 kontakt   →  redakcjaMini gierki:

Na naszej stronie można zagrać online w proste mini gierki. To klasyka gier. Mimo swojej prostoty są nadal popularne, bo działają na każdym komputerze, bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania czegokolwiek.

Gry w wersji polskiej:  →  gry online

We invite you to play free online games, You can play them right in your browser, and you don't need to download or install anything on your computer.

English version:   →  Games online

 

 

Copyright © www.online.freeware.info.pl - All Rights Reserved