Świat Marzeń - gra internetowa

Świat Marzeńe

Zagraj w grę

Świat Marzeń

Forum gry Świat Marzeń

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

facebook

Facebook

Przyłącz się do nas

Gra dla dzieci


 Świat marzeń to gra internetowa Plingi przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Gracz sam tworzy swoją fantastyczną krainę, w której wszystko może być niezwykłe, pełne magii ograniczone tylko jego fantazją. Gra przyciąga młodych graczy wspaniała grafiką, sympatycznymi postaciami i starannie dopracowanymi szczegółami. Czeka tu na nich niezliczona ilość zadań i niezwykłych misji. Gra się nigdy nie kończy, można w nią grac codziennie, stopniowo przechodząc do kolejnych etapów. W miarę upływu czasy zaczarowana kraina bardzo się rozrasta. Główny bohater nad wszystkim czuwa i planuje jak ma ona wyglądać. Nie musi wszystkiego robić sam, ma do pomocy przyjazne misie, które go wyręczają z niektórych prac. Dodatkowo może tworzyć sobie nowe niezwykłe postacie, które potrafią robić różne przydatne rzeczy.


Aby wejść w ten Świat Marzeń wystarczy utworzyć bezpłatne konto lub logować się korzystając ze swego konta na Facebooku. Nie trać czasu, zagraj już teraz u nas za darmo:


Gra Świat Marzeń Grę można rozpocząć bez niczyjej pomocy, autorzy zadbali o łatwe wprowadzanie gracza w zasady tej gry. Pierwsze kroki gracz jest prowadzony przez podpowiedzi. Kraina w jakiej rozpoczyna zabawę jest trochę zarośnięta i dzika. Między drzewami w lesie, pełno kamieni, chwastów i dziwnych roślin. Jest tu jakaś rozwalona chata, studnia, wielki kocioł i kawałek pola z uprawami.

 Pierwsze zadanie to odbudować kuchnię, faktycznie wygląda na bardzo rozwaloną. Remont jest stosunkowo prosty, wszystkie potrzebne materiały i narzędzia już są dostępne. Nasz bohater wszystko robi sam, rąbie drzewo, kosi trawę, zbiera słomę, grzyby i kamienie. Praca szybko go męczy, jeśli nikt mu nie pomoże to szybko skończy się jego energia i będzie tylko stał i czekał. W grze Świat Marzeń energie do pracy daje fantazja, jej poziom graficznie przedstawiony jest na wskaźniku w prawym górnym rogu. Po pewnym czasie fantazja sama się odnawia, można ją też zwiększyć kupując z Księżycowe Kryształy. Warto jednak poczekać i dostać ją w prezencie za wykonanie różnych zadań i przekraczanie kolejnych etapów gry.

Gra dla dzieci

 Na szczęście w grze nie jesteśmy sami możemy liczyć na pomoc przyjaciół. Najbardziej pomocne są niedźwiedzie, wystarczy im dać słoik dżemu, a te sympatyczne miśki, zrobią za nas większość prac. Można im kazać rąbać drzewo, zbierać chrust czy inne prace, dopóki nie zabraknie ich ulubionego dżemu będą sumiennie pracować. Oprócz niedźwiedzi mamy do dyspozycji wiele innych przydatnych postaci, do stworzenia których potrzebujemy jedynie fantazji. Już na początku zatrudniamy chomika lub smoka. Przy ich tworzeniu korzystamy z własnych zasobów i pomocy przyjaciół. Każde nowe stworzenie robi dla nas jakieś niezwykłe przedmioty, które mogą być przydatne do naszych zadań.

 Grę warto zacząć od wykonywania zadań, za które otrzymuje się nagrody. Lista zadań pojawia się po lewej stronie w formie obrazków z podpowiedziami. Wykonując kolejne zadania gracz nabywa doświadczenia i zbiera potrzebne przedmioty niezbędne do pokonywania kolejnych etapów gry. Pracując w swojej magicznej krainie zbieramy plony i powiększamy ilość naszego inwentarza. Jego stan możemy obejrzeć klikająć ikonę w prawym dolnym rogu. Tu można też zdecydować , co nam nie jest teraz potrzebne, co można sprzedać aby uzyskać złote monety.

 Obok ikony z inwentarzem jest wejście do sklepu. Tu kupujemy potrzebna nasiona do upraw, narzędzia i różne tajemnicze przedmioty.

 Świat Marzeń to gra społecznościowa, grają w nią setki innych osób. Możesz ich zaprosić do grona swoich przyjaciół. Bawiąc się wspólnie można sobie pomagać w zadaniach, wysyłać potrzebne prezenty lub wykonywać za znajomych prace w ich krainie marzeń. W zamiast za pomoc też otrzymujemy prezenty.

 Gra jest bezpłatna, można bardzo długo w nią grać nie wydając ani złotówki. Jednak dla bardzo niecierpliwych graczy, Plinga przygotowała opcje Premium. Kryształy Księżycowe można dokupić za prawdziwe pieniądze, płacąc SMS-em lub kartą. Następnie wymienia się je na punkty fantazji, złote monety lub różne inne zakupy. Posiadacz dużej ilości Księżycowych Kryształów szybciej wykonuje zadania oraz awansuje na wyższe poziomy gry. Logując się codziennie, systematycznie otrzymuje się za darmo nagrody, miedzy innymi tak poszukiwane Księżycowe Kryształy.

 Najlepiej grać codziennie przez krótki okres czasu. Gra nie musi kolidować z nauką i innymi obowiązkami. W każdej chwili można do niej wrócić i sprawdzić co nowego nas dzisiaj czeka.

 Zadbaj aby Twoja magiczna kraina była najpiękniejsza, najbardziej tajemnicza i zaczarowana. Twoje marzenia mogą się spełnić w tej grze!


Zobacz film instruktażowy:
Serwisy społecznościowe