Metin 2

 Gry z gatunku MMORPG są obecnie bardzo popularne, ale jedna z pierwszych na polskim rynku była właśnie gra Metin2. Na całym świecie gra w to ponad milion internautów.
Tematyka gry osadzona jest w orientalnych realiach fantasy. Zaskakuje świetna grafiką i dopracowaniem wszystkich szczegółów. Wyróżnia się spośród innych gier MMO lepiej dopracowanym zręcznościowym modelem walki, podobnym jak w typowych trójwymiarowych grach akcji. Gra jest bezpłatna, aby rozpocząc zabawę wystarczy zalogować się na serwerze gry: www.metin2.pl

Film z prezentacją gry
- jesli nie widać filmu to odśwież stroną - "F5"

 Historia upadku wielkiego imperium i zasady gry

Metin 2  Początkowa władzę nad wielkim imperium sprawowali dobrzy władcy, rządzili sprawiedliwie, a poddanym żyło się dostatnio i spokojnie. Czasy świetności przerwał deszcz meteorytów, pochodzenia kosmicznego. Na ogromna część planety spadły ogromne kamienie zwane Metinami. Ich magiczne właściwości przeistaczały wszystko, czego się dotknęły. Zwierzęta zmieniały się w monstrualne stwory, a powietrze zostało zatrute nieznaną wcześniej chorobą.

 Ta katastrofa podzieliła spokojne imperium w trzy wrogie sobie królestwa. W Stachu przed kontaktem z magicznymi Metinami, ludzie stali się podejrzliwi i wrogo do siebie usposobieni. Skupieni w jednym z trzech królestw poddani zaciekle walczyli z sąsiednimi państwami. Zwalczając wrogów ludzie chcieli się przypodobać bóstwu zwanemu Dragon God, (Smoczy Bóg). Posiadał on niezwykłą moc neutralizacji Metinów.

 Gracz sam kreuje swojego bohatera, może określić jego płeć i charakter. Do wyboru ma cztery główne klasy postaci.

  • Silny wojownik, specjalizujący się w walce ofensywnej i obronnej
  • Ninja - sprawny zabójca działający na dystans i w zwarciu.
  • Demoniczny Sura - posiadający magiczną moc i posługujący się diabelską dłonią w walce wręcz lub przez zwiększenie potencjału mocy magicznej.
  • Mag - to klasyczny czarodziej znający tajemne zaklęcia niszczące lub wspierające.

W miarę postępu w grze, bohater nabywa nowe zdolności, które określają jego wytrzymałość, zręczność, inteligencję i siłę.

Zadaniem naszego bohatera jest walka ze stworami pojawiającymi się na naszym terenie. Są to różne zmutowane zwierzęta, które są niebezpieczne. Do ich pokonania trzeba zastosować zróżnicowane techniki walki, wykorzystujące wielociosowe kombinacje. Skuteczne wybijanie napotkanych stworów pozytywnie wpływa na rozwój naszej postaci.

Serwisy społecznościowe