Paradise Island 2

Paradise Island 2

Zagraj w grę

Paradise Island 2

Forum gry Paradise Island 2

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

Tropikalna wyspa to idealne miejsce, aby się osiedlić i wybudować to swój własny kurort. Gdy rozpoczynasz grę wszystko wydaje się zaniedbane i opuszczone. Stało się tak za sprawą szamana Manu, który postanowił zająć tą wyspę dla siebie i podporządkować jej mieszkańców. Rozpoczął uwalnianie duchów zmarłych, dlatego tubylcy uciekali w popłochu porzucając swoje domy.

Tylko ty możesz zatrzymać niszczycielskie działania szamana Manu, pomoże ci w tym miejscowa dziewczyna Naomi.

Na początku musisz odbudować wioskę. Postaw zwykłe bungalow aby zachęcić mieszkańców do powrotu i pozostaną one atrakcją turystyczną dla kuracjuszy.

Korzystaj z pomocy Naomi, za wykonywanie misji otrzymasz o niej pieniądze i gwiazdki. Z czasem twoja wioska zmieni się w luksusowy kurort, a ty będziesz właścicielem sieci hoteli. Urządzaj swój kurort jak lubisz, masz do dyspozycji ponad 300 różnych obiektów. Gdy turyści polubią Twoje hotele będziesz coraz więcej zarabiał, a wyspa zmieni się w raj na ziemi.

Zabawa nigdy się nie znudzi, autorzy gry stale przygotowują nowe misje i przygody. Ważne podpowiedzi znajdziesz zawsze w notatniku Naomi.

Baw się dobrze w Paradise IslandParadise Island 2