Redakcja serwisu

Prawa autorskie

 Artykuły na naszych stronach napisane są przez właścicieli tego serwisu oraz przez innych autorów z prawem na wyłączność. Oznacza to, że nie można ich kopiować na innych stronach. Pilnujemy aby nie było kopii naszych artykułów, gdyż duplikaty nie są indeksowane przez wyszukiwarki, a nam zależy aby serwis był widoczny w sieci.

Kontakt

 W sprawach publikacji lub reklamy u nas proszę pisać na adres email:

Kontakt w sprawie gier

Właścicielem gier prezentowanych na naszym serwerze jest Plinga. We wszystkich sprawach dotyczących funkcjonowania gry trzeba się kontaktować bezpośrednio z ich autorami. Formularz kontaktowy dostępny jest z poziomu gry, na górnym pasku pod przyciskiem pomoc.

Zostań redaktorem

 Zachęcamy autorów do przysyłania do nas ciekawych artykułów z opisami lub recenzjami swoich ulubionych gier. Jeśli artykuł będzie unikalny, czyli niepublikowany nigdzie więcej to umieścimy go w naszym serwisie. Na życzenie dołączamy informacją o autorze.

 Celem naszego serwisu jest zebranie tu informacji i porad o najciekawszych grach. Zamierzamy publikować tu ranking gier sieciowych, który będzie aktualizowany na podstawie głosowanie w ankiecie.

 Pomóż w budowie tego serwisu! Dzięki recenzji od użytkowników, inni internauci będą mogli wybrać grę, w którą warto zagrać i dowiedzieć się więcej o zasadach gry, sposobach przechodzenie przez poszczególne poziomy oraz sposobu na zwycięstwo.


Poleć nas

Jeśli masz własną stronę internetową lub posiadasz dostęp do innych serwisów, wstaw u siebie link do nas. Pomoże to w popularyzacji serwisu i więcej ludzi nas odwiedzi.

Wystarczy skopiować podani niżej fragment kodu i umieścić go na swojej stronie.Nasz baner:

Gry internetoweLub wstaw przycisk bezpośrdnio do gry:Nasz baner:

Wiejskie życie


Poleć grę Wiejskie Zycie na forum dyskusyjnym. Do większości for linki muszą być w BBCODE gotowy link skopiuj i wstaw w swojej stopce na forum lub w poście:

Przycisk graficzny z odsyłaczem:


Link tekstowy do wstawiania na forum dyskusyjnym: