Royal Story - gra

Royal Story

Zagraj w grę

Royal Story

Forum gry Royal Story

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

Royal Story - opis gry

Royal Story to piękna gra, która przenosi gracza w krainę z bajki, do prawdziwego królestwa i niezwykłych przygód. Autorami gry są twórcy Wiejskiego Życia, znani z gier o ładnej grafice i ciekawej fabule.

Royal Story to opowieść o historii królestwa, w której gracz jest głównym bohaterem. Na początku wypiera, czy chce być piękną królewna, czy sprytnym królewiczem. Do gry wprowadza nas krasnolud Max, który służy pomocą i zawsze dobrze doradzi.

Opowieść zaczyna się od dawnych czasów, gdy w królestwie panował dobrobyt i wszyscy żyli szczęśliwie. Jednak zła czarownica Altessa rzuciła urok. Za sprawą tej klątwy, ziemia przestała dawać plony, a poddani zaczęli chorować. Nastały ciężkie czasy dla królestwa. Król i królowa postanowili uchronić przed klątwą swoje jedyne dziecko i sprawili, że zasnęło długim snem.

Tym królewskim dzieckiem jesteś właśnie ty. Pora się przebudzić i odbudować królestwo.

Wszystko wygląda na zarośnięte i wymagające dużego nakładu pracy. Jednak nie musisz robić wszystkiego samem, masz do pomocy krasnoluda Maxa i wielu innych przyjaciół.

Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie Golem. Jest trochę przerażający, ale boi się go czarownica Altessa. Musisz tylko karmić Golema kwiatami, a nic Ci nie zagrozi.

W twoim królestwie żyje wiele tajemniczych stworów, wszyscy czekają na Twoje przybycie i pomoc. Do odbudowy ich domków i ściągnięcia uroków, będziesz musiał wykonać wiele zadań. Codziennie czekają to nowe przygody i fascynujące odkrycia. Nigdy nie będziesz się już nudził.

Jeśli jeszcze nie grałeś w tę grę, przyłącz się już teraz. Gra jest bezpłatna wystarczy tylko szybka rejestracja i możesz przenieść się w ten zaczarowany świat z bajki.
gra - Royal Story

Serwisy społecznościowe