sMeet - wirtualny świat 3D

sMeet

Zagraj w grę

sMeet

Forum sMeet

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

sMeet - opis gry


Smeet 3d sMeet to coś więcej niż gra społecznościowa, to zabawa w gronie przyjaciół. Gracz buduje swój wirtualny świat, który jest częścią wielkiej społeczności. Każdy ma swój indywidualny styl, może go pokazać stylizując swojego avatara i urządzając swój wirtualny dom z ogrodem i miejscami, które lubi odwiedzać. Logując się do gry przyłączamy się do interaktywnej społeczności 3D. Można korzystać z chatu 3D, umawiać się ze znajomymi i flirtować. Za każdy rodzaj aktywności gracz nagradzany jest fame pointami, które może wykorzystać na zakup wirtualnych przedmiotów i urządzanie pokojów w swoim domu.

Gra nigdy się nie znudzi, każdy sam decyduje co chce robić. Może zgrać ze znajomymi w mini gry, łamigłówki lub wykonywać ciekawe zadania. Gdy niema ochoty na grę, może prowadzić dyskusje w 3D, wymieniać się zdjęciami i filmami. Można tak dobierać sobie znajomych, aby spotykać się z ludźmi, którzy maja takie same zainteresowania i potrafią dobrze się bawić.

Gra sMeet bardzo wciąga, grają w nią już miliony ludzi na całym świecie. Gdy miałeś zły dzień i szukasz odpoczynku, to zawsze możesz zajarzyć do swojego wirtualnego świata 3D. To gracz decyduje jak on wygląda. Jeśli nie masz swojego zwierzaka, tu możesz opiekować się swoim wirtualnym zwierzątkiem. Ono tez ma swój indywidualny styl.

W miarę awansowania w grze, Twój świat się powiększa, masz coraz większy dom i więcej pokoi. Znasz coraz więcej ciekawych miejsc w mieście. Możesz wypoczywać w egzotycznych miejscach i zwiedzać obszary wirtualnego świata. Wszędzie Czekaja na Ciebie przygody i nowe znajomości. Gdy pozwolisz wciągnąć się w grę stanie się ona drugim, lepszym życiem. Po mimo, że świat gry jest wirtualny, można tu poznać prawdziwych przyjaciół. Przyłącz się do gry już teraz.