Wiejskie Życie - gra internetowa

Wiejskie Życie

Opis gry

Wiejskie Życie

Forum gry Wiejskie Życie

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

facebook

Facebook

Przyłącz się do nas

 Wiejskie życie - gra, symulacja gospodarcza.

 Wiejskie życie to przyjemna gierka internetowa dla dziewczyn i chłopców. Jeśli nie lubisz przemocy w grach, a wolisz spokojną zabawę to ta gra jest właśnie dla Ciebie.

Przeprowadź się na wirtualną wieś. Z dala od miast i ruchu zajmij się uprawą przydomowego ogródka. Zobacz jak przyjemna jest hodowla zwierząt domowych.

Musisz się dobrze gospodarzyć, aby Twoje gospodarstwo było dochodowe. Zacznij od uprawy roślin w ogródku, dowiesz się jak uzyskać szybko wysokie zbiory. Gdy zbierzesz pierwsze plony, będziesz mógł nakarmić krówkę i inne swoje zwierzęta domowe. Krowa da ci mleko, a z mleka będziesz mógł robić sery i inne wyroby mleczarskie. Gdy będziesz dobrym gospodarzem, to będziesz mógł handlować z innymi. Poznasz nowych przyjaciół i nauczysz się o wielu przydatnych rzeczach.


Wiejskie życie to gra dla dzieci w każdym wieku, niema tu strzelania, przemocy czy bezsensownych wyścigów. Wszystko rozgrywa się w spokojnym zaciszu wirtualnej farmy. Zabawa polega na planowaniu własnego gospodarstwa. Gracz sieje nasiona na swoim polu, hoduje zwierzęta domowe, które karmi zebranymi plonami.

Dalej produkty zwierzęce można przetwarzać w różnych maszynach i otrzymywać gotowe produkty, które można sprzedać. Gdy będziesz się dobrze gospodarzył, to Twoje wirtualne gospodarstwo zmieni się w piękny dom z ładnym ogrodem, egzotycznymi zwierzętami. Gra polega na konkurowaniu z innymi farmerami, w prześciganiu się w zdobieniu swojego domku i ogrodu. Kto raz zacznie grać, zostanie to na bardzo długo. W grę można grac zupełnie za darmo, wprawdzie autorzy przewidzieli możliwość dokupywania dukatów za realna gotówkę, jednak jest to tylko dodatkowa opcja dla bardziej niecierpliwych graczy, którzy nie chcą czekać na normalny rozwój tylko chcę szybciej awansować w grze.

Gra dla dzieci

Gra jest typowym przedstawicielem gatunku MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game) Gracze dbają o własną farmę oraz udzielają sobie wzajemnie pomocy w nawożeniu i podlewaniu upraw. W czasie oczekiwania na zbiory można zagrać w inne mini gry i konkursy.

Ze wszystkich gier internetowych tę można polecić szczególnie najmłodszym graczom, choć grają w nię całe rodziny.

Gra MMORPG, uprawiasz pole, hodujesz zwierzęta domowe i zarządzasz własną farmą. Gra ma ładna grafikę, ciekawie zaplanowane zadania. Można grać przez długie miesiące stale rozbudowując swoje gospodarstwo i przy okazji zdobywając ciekawą wiedzę o pracy na wsi.

Zabawa nigdy się nie kończy, zawsze pojawia się coś ciekawego, nowe misje i zadania do wykonania. Gracz musi w podanym czasie dostarczyć zamówione plony lub produkty, a w zamian dostaje różne nagrody. Wiejskie życie bardzo wciąga, gracze konkurują ze sobą, kto ma ładniejsze gospodarstwo, ciekawsze maszyny i zwierzęta.

Niektórzy nastawiają się na szybki zysk, dużo produkują i przez to ich farma szybciej się rozrasta, stać ich na powiększanie i kupno dodatkowego rancza ogrodowego. Inni gracze lubią zadbane otoczenie, ogrody, egzotyczne zwierzęta i okazałe budynki.

Tępo gry zależne jest od wyboru gracza, nie trzeba szybko awansować, można zdobić własną niedużą farmę i w każdej chwili przerwać grę i wrócić do niej jak przyjdzie znowu ochota.

Plinga zacheca graczy do systematycznego odwiedzania swojej farmy, za codzienne logowanie gracz otrzymuje cenne nagrody: dukaty, monety, paliwo do maszyn i nawozy. Grając systematycznie można otrzymać tyle dukatów w prezencie, że nie potrzeba ich dokupywać, zawsze wystarczy na wszystko.

Gra przeznaczona jest zarówno dla małych dzieci jak i zupełnie dorosłych, każdy znajdzie to coś ciekawego, inny sposób rozbudowy farmy swoje ulubione ozdoby, rośliny i drzewa.

Grając można nauczyć się gospodarności, planowania tu każdy może poczuć się jak właściciel wielkiego gospodarstwa.

Życzę dobrej zabawy.

Zostań krowim mistrzem w swojej własnej, mleczarskiej przygodzie!

Zagraj już teraz za darmo.

Serwisy społecznościowe