Wiejskie Życie - gra farmerska

Wiejskie Życie

Zagraj w grę

Wiejskie Życie

Forum gry Wiejskie Życie

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

facebook

Facebook

Przyłącz się do nas

 Polecamy najlepszą grę "Wiejskie Życie" firmy Plinga. Podobnie jak inne gry MMORPG tej firmy jest starannie dopracowana i cieszy się dużą grywalnością. Atutem gry jest ładna grafika, ciekawe zadania dla gracza i pełne spolszczenie gry, znanej w innych krajach pod nazwą : Country Life Online.

 Zagraj u nas bezpłatnie: Wiejskie życie
Gra Wiejskie Życie

 W grę można grać bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania czegokolwiek na swoim komputerze. Zalecana jest bezpłatna rejestracja, np. na Facebooku, umożliwia to zapis gry oraz kontakty z innymi uczestnikami "Wiejskiego Życia"


 Opis gry

Rozpoczynając grę, gracz poznaje swoje gospodarstwo. Początkowo jest to małe podwórko z młynem, jedną krową i kilkoma grządkami. Zaczynamy od zbioru koniczyny, przeznaczamy zbiór na paszę dla krowy. Nakarmiona krowa daje mleko. Następnie instalujemy sero-maszynę i możemy produkować własny ser z mleka.

Wiejskie życieGdy pojawi się zboże, trzeba je zebrać, z niej młyn będzie produkować mąkę. Aby osiągać wysokie zbiory warto zastosować nawóz, przyśpiesz on wzrost roślin, dzięki czemu nasza farma szybciej się rozwija. Plony możemy samodzielnie przetwarzać lub sprzedać je, a za uzyskane monety zakupić nasiona, nowe zwierzęta domowe i sprzęty przydatne w gospodarstwie.

Dobrze planując produkcję, nasza farma będzie przynosić coraz większe zyski i zdobywamy nowe doświadczenia farmerskie.

Stać nas na zakup drzewek owocowych, pasieki z pszczołami i nasion nowych rodzajów roślin.

Szybki rozwój farmy, wymaga ciągłego zbioru plonów, jednak od momentu zasiewu do żniw upływa sporo czasu, a zwierzęta czekają na paszę i cała produkcja stoi. Aby przyśpieszyć wegetacje roślin trzeba stosować nawóz i przy niekorzystnej pogodzie podlewać grządki. Zakup nawozów i innych materiałów przydatnych w produkcji kosztuje, trzeba się dobrze gospodarzyć posiadanymi monetami i dukatami, aby ich nie zabrakło.

Nieprzemyślane zakupy doprowadzają farmę do przestojów. Pozostaje nam czekać na deszcz lub pomoc innych graczy.

Dla niecierpliwych farmerów autorzy gry przewidzieli dokupywanie dukatów w systemach płatności internetowych. Gdy posiadamy dukaty, stać nas na szybszy rozwój farmy, możemy od razu zakupić przydatne maszyny i materiały. Zamiast płacić można po prostu poczekać, przerwać grę i po włączeniu za kilka godzin i tak doczekamy się plonów.

Gra niestety bardzo uzależnia, już po kilku minutach gry, marzy się nam wielkie gospodarstwo z kilkoma krowami, szklarnią, wielkim polem i różnymi maszynami do produkcji. Rywalizujemy z innymi gospodarzami, zdobiąc nasze domy i farmę. W przerwie, gdy nasze uprawy są w fazie wzrostu, możemy porozmawiać za pośrednictwem Facebooka z innymi gospodarzami "Wiejskiego Życia". Udzielać sobie porad i wzajemnie korzystać z pomocy sąsiedzkiej.

Zobacz

Jest to gra na długie wieczory, można ją zawsze przerwać i kontynuować w innym dniu. Szybko polubisz być farmerem i pokochasz spokojne wiejskie życie.


Film z prezentacją gry
- jesli nie widać filmu to odśwież stroną - "F5"


Aby szybko zebrac plony w grze Wiejskie Życie mozna skorzystać z polon-pomocnika. Za 10 litrów paliwa zbiera lub sieje. Film demonstrujący działanie kombajnu:

Serwisy społecznościowe