Wiejskie Życie - gra farmerska

Wiejskie Życie

Zagraj w grę

Wiejskie Życie

Forum gry Wiejskie Życie

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

facebook

Facebook

Przyłącz się do nas

 Od niedawna w sieci dostępna jest nowa gra "Wiejskie Życie" firmy Plinga. Podobnie jak inne gry MMORPG tej firmy jest starannie dopracowana i cieszy się dużą grywalnością. Atutem gry jest ładna grafika, ciekawe zadania dla gracza i pełne spolszczenie gry, znanej w innych krajach pod nazwą : Country Life Online.

 Zagraj u nas bezpłatnie: Wiejskie życie
Gra Wiejskie Życie

 W grę można grać bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania czegokolwiek na swoim komputerze. Zalecana jest bezpłatna rejestracja, np. na Facebooku, umożliwia to zapis gry oraz kontakty z innymi uczestnikami "Wiejskiego Życia"


Film z prezentacją gry
- jesli nie widać filmu to odśwież stroną - "F5"

 Opis gry

Rozpoczynając grę, gracz poznaje swoje gospodarstwo. Początkowo jest to małe podwórko z młynem, jedną krową i kilkoma grządkami. Zaczynamy od zbioru koniczyny, przeznaczamy zbiór na paszę dla krowy. Nakarmiona krowa daje mleko. Następnie instalujemy sero-maszynę i możemy produkować własny ser z mleka.

Wiejskie życieGdy pojawi się zboże, trzeba je zebrać, z niej młyn będzie produkować mąkę. Aby osiągać wysokie zbiory warto zastosować nawóz, przyśpiesz on wzrost roślin, dzięki czemu nasza farma szybciej się rozwija. Plony możemy samodzielnie przetwarzać lub sprzedać je, a za uzyskane monety zakupić nasiona, nowe zwierzęta domowe i sprzęty przydatne w gospodarstwie.

Dobrze planując produkcję, nasza farma będzie przynosić coraz większe zyski i zdobywamy nowe doświadczenia farmerskie.

Stać nas na zakup drzewek owocowych, pasieki z pszczołami i nasion nowych rodzajów roślin.

Szybki rozwój farmy, wymaga ciągłego zbioru plonów, jednak od momentu zasiewu do żniw upływa sporo czasu, a zwierzęta czekają na paszę i cała produkcja stoi. Aby przyśpieszyć wegetacje roślin trzeba stosować nawóz i przy niekorzystnej pogodzie podlewać grządki. Zakup nawozów i innych materiałów przydatnych w produkcji kosztuje, trzeba się dobrze gospodarzyć posiadanymi monetami i dukatami, aby ich nie zabrakło.

Nieprzemyślane zakupy doprowadzają farmę do przestojów. Pozostaje nam czekać na deszcz lub pomoc innych graczy.

Aby szybko zebrac plony w grze Wiejskie Życie mozna skorzystać z polon-pomocnika. Za 10 litrów paliwa zbiera lub sieje. Film demonstrujący działanie kombajnu:

Dla niecierpliwych farmerów autorzy gry przewidzieli dokupywanie dukatów w systemach płatności internetowych. Gdy posiadamy dukaty, stać nas na szybszy rozwój farmy, możemy od razu zakupić przydatne maszyny i materiały. Zamiast płacić można po prostu poczekać, przerwać grę i po włączeniu za kilka godzin i tak doczekamy się plonów.

Gra niestety bardzo uzależnia, już po kilku minutach gry, marzy się nam wielkie gospodarstwo z kilkoma krowami, szklarnią, wielkim polem i różnymi maszynami do produkcji. Rywalizujemy z innymi gospodarzami, zdobiąc nasze domy i farmę. W przerwie, gdy nasze uprawy są w fazie wzrostu, możemy porozmawiać za pośrednictwem Facebooka z innymi gospodarzami "Wiejskiego Życia". Udzielać sobie porad i wzajemnie korzystać z pomocy sąsiedzkiej.

Zobacz

Jest to gra na długie wieczory, można ją zawsze przerwać i kontynuować w innym dniu. Szybko polubisz być farmerem i pokochasz spokojne wiejskie życie.

Serwisy społecznościowe