Charm Farm - gra internetowa

Magiczny Las

Zagraj w grę

Magiczny Las

Forum gry Magiczny Las

Zapytaj na forum

Pomoc od innych graczy

Gra dla dzieci

Gra Charm Farm to nowa fantastyczna gra od Plingi. Można w nią grać za darmo, wystarczy się zarejestrować na naszej stronie.

Rozpoczynając grę przenosimy się do zaczarowanego lasu gdzie wszystko jest tajemnicze, jakby ze świata bajek. Spotykamy tu sympatycznych mieszkańców Szmu, którzy potrzebują Twojej pomocy w odbudowie swojej osady. Na gracza czeka dużo pracy i ciekawych zadań do wykonania. Nie musi wszystkiego robić sam, właściwie tylko wydaje polecenia za pośrednictwem maga, a wszystkie prace wykonują za niego Szmu. Czarownik musi tylko wszystko zorganizować i oczywiści korzystać ze swej niezwykłej czarodziejskiej mocy.

Aby przywrócić dawne piękno zaczarowanego lasu, zniszczonego przez złego czarownika, trzeba wybudować nowe domki dla Szmu, chatki w których będą mogli produkować potrzebne im przedmioty i rozpocząć uprawę roślin, z których otrzymuje się manę. W zamian za porcję many Szmu będą pracować i wykonywać polecenia, które im wydasz.

Zasady gry są bardzo proste, już od początku gracz otrzymuje podpowiedzi i jest prowadzony przez pierwsze etapy gry. Gdy już wszystko będzie jasne, można grać samodzielnie i urządzać swoją osadę według własnej wyobraźni. Aby szybko się rozwijać warto korzystać z proponowanych zadań do wykonania. Pojawiają się one w postaci ikon z lewej strony ekranu. Niektóre zadania się dostępne tylko przez określony czas, inne można robić do skutku. Za każde zadanie otrzymuje się nagrody.

Rozbudowując wioskę w zaczarowanym lesie zdobywa się punkty doświadczenia, oraz kolejne etapy magii. Czary bardzo przydają się w wykonywaniu zadań, można przyśpieszyć ich czas trwania lub otrzymać dodatkowe nagrody za ich wykonanie.

Magią trzeba rozporządzać bardzo ostrożnie, może ona przynieść wiele korzyści i przyśpieszyć rozwój Twojej wioski, ale nie warto jej marnować na mało potrzebne czary. Twój mag musi się ciągle uczyć magii, by osiągnąć jak najwyższy poziom, musi posiadać w zapasie magiczne zaklęcia, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się najbardziej przydadzą.

Magiczny Las - gra dla dzieciKażde kolejne zadanie wymaga więcej doświadczenia i nowych przedmiotów do jego wykonania. Do tego trzeba stale rozbudowywać wioskę oraz handlować z innymi graczami. Środkiem płatniczym w grze jest złoto. Można za nie kupować nasiona roślin, materiały na budowę nowych domków i nowe tereny pod zasiedlanie. Jest wiele obiektów, które służą tylko na pozyskiwanie złota. Gracz sam decyduje w co warto zainwestować, aby w przyszłości dawało większy dochód.

Specjalnym środkiem płatniczym są rubiny, można za nie kupować najlepsze przedmioty i bardzo przyspieszyć rozwój osady. Rubiny otrzymuje się za darmo za osiągnięcie kolejnych etapów gry lub za wykonanie bardzo trudnych zadań. Dla niecierpliwych graczy istnieje możliwość dokupienia rubinów za prawdziwą gotówkę. Jednak nie jest to konieczne, w Charm Farm można grać nic nie płacąc.

Najfajniejsze w tej grze jest poznawanie nowych sąsiadów. Można ich zapraszać do gry i sobie wzajemnie pomagać. Za każdą pomoc otrzymuje się od znajomego prezenty. Pomaganie innym nic nie kosztuje, a można otrzymać za darmo przedmioty, których sami długo nie moglibyśmy wyprodukować. Tylko raz dziennie można wysłać prezent do znajomego i go od niego otrzymać, dlatego warto mieć jak najwięcej znajomych.
Magiczny Las - gra